Priznanje Primorski um doc. dr. Zali Jenko Pražnikar

Letošnji priznanji Primorski um sta prejela dr. Zala Jenko Pražnikar iz UP Fakultete za vede o zdravju in dr. Samo Stanič dekan Fakultete za aplikativno naravoslovje Univerze v Novi Gorici.

Dr. Zala Jenko Pražnikar je docentka na UP FVZ s področja biokemije. Pri svojem pedagoškem in raziskovalnem delu je vztrajna in zagnana. Študentom poskuša na preprost in zanimiv način približati zapletene biokemijske procese v celicah. Skupaj s sodelavci UP FVZ z različnih raziskovalnih in strokovnih področij pa je zasnovala in uspešno izpeljala projekt z naslovom “Multidisciplinaren pristop pri obravnavi debelosti”.

Doc. dr. Zali Jenko Pražnikar iskreno čestitamo za prejeto priznanje in ji želimo še mnogo uspehov pri njenem delu.

Dekanja prof. dr. Darja Barlič Maganja in sodelavci UP FVZ

gospodarstvenik primorske podelitev 2014 dr.Zala Jenko Praznikar in dr.Samo Stanic —— Silva prvazadnja #tri kolone

Več v Primorskih novicah: http://www.primorske.si/2015/03/13/Priznanji-Primorski-um–Zali-Jenko-Praznikar-in-Sa